Biz Sizi Arayalım

  Adınız (*)

  Telefon (*)

  (535) 632 01 32 (224) 245 79 47

  Ferforje Merdiven Korkuluğu Bursa

  Bursa Ferforje Merdiven Korkuluğu Modelleri

  Ev, villa, yazlık veya ofislerin iç merdivenlerinde sıkça tercih edilen ferforje merdiven korkulukları bulunduğu yere dekor anlamında son derece pozitif katkılar sunarlar. Demirin neredeyse sanatsal motiflerle sayısız tasarımda tasarlanabildiği bu korkuluklar dayanıklılık açısından da ahşap korkuluklara nazaran çok daha güçlüdürler. Keza ahşabın da, ferforjenin de hitap ettiği kitle ayrıdır desek yalan söylemiş olmayız. Fakat ahşap basamaklı ve ferforje korkuluklu bir merdivenin de görünüm açısından çok zevkli olacağını eklememiz gerekli diye düşünüyoruz. Ferforje sonuç olarak demirden üretildiğinden ahşap korkuluklara nazaran çok daha güvenlidirler.
  Bunlara ek olarak ferforje korkuluklar iç merdivenler dışında dışarıdaki merdivenler için de kullanıma son derece elverişli ürünlerdir. Dışarıda iklim şartlarından etkilenmez, deforme olmaz ve neredeyse hiç bakım gerektirmez bu korkuluklar.

  Ferforje Merdiven Korkuluğu Fiyatları

  Ferforje merdiven korkuluğu fiyatları için bizimle iletişime geçiniz. Müşteri temsilcimiz ölçülerinize göre merdiven korkuluğu fiyatınız çıkarıp gerekirse yerinde fizibilite yapacaktır.